شرایط و ظوابط | فروشگاه اینترنتی پالینوس
فروشگاه اینترنتی پالینوس

داشبورد ورود و عضویت پالینوس

فروشگاه اینترنتی پالینوس

داشبورد ورود و عضویت پالینوس

فروشگاه اینترنتی پالینوس

داشبورد ورود و عضویت پالینوس

عضویت در سایت

شرایط و ظوابط استفاده از سرویس‌ها و خدمات پالینوس

 

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از فروشگاه اینترنتی پالینوس به دقت ملاحظه فرمایید.

 

ورود کاربران به فروشگاه اینترنتی پالینوس هنگام استفاده از خدمات ارائه شده، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات پالینوس می باشد. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی پالینوس از سوی کاربر است.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی پالینوس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه اینترنتی پالینوس تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و کاربر توافق می‏‌کند که استفاده مستمر او از وبسایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی پالینوس اقدام نماید.

 

سیاست‏‌های رعایت حریم خصوصی

سیاست های حفظ حریم خصوصی کاربران را میتوانید در این صفحه بخوانید.

 

سوالات متداول

سوالات متداول را میتوانید در این صفحه بخوانید.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری در اولین فرصت ارسال میشود.

 

البته این موضوع برای هموطنان عزیز ساکن « شاهرود » متفاوت است! ساکنان شاهرود میتوانند سفارش خود را توسط پیک موتوری در روزهای کاری و تعطیل تحویل بگیرند.

 

توجه داشته باشد که شما کاربران عزیز میتوانید بصورت ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته سفارشات خود را ثبت کنید.

 

کاربران باید هنگام ثبت سفارش به اطلاعات وارد شده (مانند: آدرس، شماره تلفن و…) دقت نمایند، زیرا در صورت اشتباه بودن آنها فروشگاه اینترنتی پالینوس هیچگونه مسئولیتی را برعهده ندارد! همچنین مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

 

تحویل سفارش

تمامی سفارش های ارسال شده از پالینوس، بصورت سالم و بدون هیچ آسیب دیدگی میباشند. اما از آنجا که ممکن است در حین پست، برای سفارش اتفاقی رخ دهد، شما کاربر عزیز باید بدانید در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دارای ایراد باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن و درخواست صورتجلسه، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهید. در این موارد چنانچه شما مشتری عزیز، بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی (بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نماید، حق اعتراض درمورد سلامت ظاهری کالا از شما سلب میشود، زیرا شما با امضای برگه تحویل شخصا تایید مینمایید که، بسته ارسالی را بصورت سالم و بدون هبچ آسیب دیدگی از مامور پست دریافت کرده اید، به همین دلیل امکان هیچگونه پیگیری برای دریافت خسارت توسط شما مشتری عزیز وجود نخواهد داشت. همچنین باید بدانید که، درصورت آسیب دیدگی جعبه تحویلی، پرداخت خسارت بر عهده شرکت پست بوده و پالینوس نیز سعی می کند پیگیری هایی بصورت موازی برای دریافت سریعتر خسارت توسط مشتری انجام دهد. توجه کنید که موارد ذکر شده در این بخش، برای پست پیشتاز است! درصورت ارسال با تیپاکس، بسته به صورت کاملا سالم به دست شما میرسد.

  • logo-samandehi
loading
loading